Uppdatering av medlemmar, Maskiner och Inloggning

Uppdatering av medlemmar, Maskiner och Inloggning

Medlemslistan har ny uppdaterats med nya adressuppgifter och även en uppdatering av vilka registrerade maskiner som finns bland medlemarna, för att underlätta för dem som kanske behöver råd och tips av andra ägare av samma maskin.

Behöver du råd eller tips och vill utnyttja den oerhörda kunskap som klubbens medlemmar tillsammans besitter så så tveka inte att även lägga upp en tråd i ämnet på forumet.

Alla medlemmar som har betalt medlemsavgiften fram till 20/4 -2011 har fått inloggningsuppgifter för klubbens sida och forumet mailade till sig. Om det är någon som saknar uppgifter eller har problem att komma in så kontakta mig så hjälper jag till och ordna det. Vi saknar även e-mail för många medlemmar vilket gör att de inte kan löggas in i systemet eller kan nås med medlemsinformation. Om du mistänker att vi inte har din e-mail så hör av dig till oss med ett mail eller telefon så vi kan uppdatera det.

Om någon har förslag på nya kategorier eller andra tips för forumet så hör gärna  av er.

Smile

/ Thomas